DJ4311-4.2A - 22 to 20 AWG Ring Terminals, #8 Stud, Brass, Open Barrel, 100 Pieces
Precio original
SKU DJ4311-4.2A
Quantity: 100 Pieces
Disponibilidad:
en stock, listo para ser enviado
true
OPEN BARREL STYLE RING TERMINALS
DIMENSIONS & FEATURES:
Wire Size: 22 to 20 AWG
Stud Size: #8 Stud (4.2mm)
W: 7.0mm (0.28")
D: 4.2mm (0.17")
E: 16mm (0.63")